ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΦΗΒΙΚΟ

1 Σεπτεμβρίου 2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 

Η έναρξη του Πρωταθλήματος αποφασίστηκε την Τρίτη 27/09/2016

Η ομάδα των νέων μας θα συμμετέχει στον 2ο όμιλο και θα έχει αντίπαλους , στην πρώτη φάση , τις ομάδες :

ΗΟΟΡ
ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ
ΒΑΟ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ20

1η Αγωνιστική (27-28/9, 12η 20-21/12)

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Α.Ο.Ε.Α.

ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

Β.Α.Ο.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ, ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

2η Αγωνιστική (4-5/10, 13η 10-11/1)

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

Α.Ο.Ε.Α.-Β.Α.Ο.

ΡΕΠΟ: ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ, ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ

3η Αγωνιστική (11-12/10, 14η 17-18/1)

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Β.Α.Ο.

Α.Ο.Ε.Α.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ, ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

4η Αγωνιστική (18-19/10, 15η 24-25/1)

ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

Β.Α.Ο.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Α.Ο.Ε.Α.

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ, ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

5η Αγωνιστική (1-2/11, 16η 31/1-1/2)

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

Α.Ο.Ε.Α.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ, Β.Α.Ο.

6η Αγωνιστική (8-9/11, 17η 7-8/2)

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Α.Ο.Ε.Α.

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΡΕΠΟ: Β.Α.Ο., ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

7η Αγωνιστική (15-16/11, 18η 14-15/2)

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Β.Α.Ο.

Α.Ο.Ε.Α.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ, ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

8η Αγωνιστική (22-23/11, 19η 21-22/2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

Β.Α.Ο.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ., Α.Ο.Ε.Α.

9η Αγωνιστική (29-30/1, 20η 28/2-1/3)

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

Α.Ο.Ε.Α.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Β.Α.Ο.

ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

10η Αγωνιστική (6-7/12, 21η 7-8/3)

ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

Β.Α.Ο.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

ΡΕΠΟ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ, Α.Ο.Ε.Α.

11η Αγωνιστική (13-14/12, 22η 14-15/3)

Α.Ο.Ε.Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.

ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Β.Α.Ο.

ΡΕΠΟ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ, ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

Έναρξη 24/09/2016

Οι έφηβοι κληρώθηκαν στον 4ο όμιλο και θα έχουν αντίπαλες , στην πρώτη φάση,τις παρακάτω ομάδες:

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΕΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
ΗΟΟΡ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

1η Αγωνιστική (24/9, 8η 19/11)

Α.Ο.Ε.Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α

ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ

2η Αγωνιστική 1/10, 9η 26/11)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-Α.Ο.Ε.Α.

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΡΕΠΟ 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α

3η Αγωνιστική (8/10, 10η 3/12)

Α.Ο.Ε.Α.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.

4η Αγωνιστική (15/10, 11η 10/12)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -Α.Ο.Ε.Α.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 1

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.

5η Αγωνιστική (22/10, 12η 17/12)

Α.Ο.Ε.Α.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ

ΡΕΠΟ 1-ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ

6η Αγωνιστική (5/11, 13η 7/1)

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-Α.Ο.Ε.Α.

ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

7η Αγωνιστική (12/11, 14η 14/1)

Α.Ο.Ε.Α.-ΡΕΠΟ 1

ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων