Πρόγραμμα εφηβικού τμήματος του Παναθλητικού Συκεών (2015-16)

26 Αυγούστου 2015

Το πρόγραμμα του εφηβικού τμήματος είναι για το έτος 2015-16 το ακόλουθο

Α” ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

26/09/15

21:30

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

0-0

26/09/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

26/09/15

20:30

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ

0-0

26/09/15

13:30

25ο & 100ο ΔΗΜΟ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

0-0

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

03/10/15

15:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

0-0

03/10/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ

0-0

03/10/15

19:15

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

0-0

03/10/15

13:30

25ο & 100ο ΔΗΜΟ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

0-0

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

10/10/15

21:30

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ

0-0

10/10/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

0-0

10/10/15

20:30

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

0-0

10/10/15

19:00

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ.

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

17/10/15

19:15

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

0-0

17/10/15

13:30

25ο & 100ο ΔΗΜΟ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ

0-0

17/10/15

20:30

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

0-0

17/10/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

31/10/15

21:30

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

0-0

31/10/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

0-0

31/10/15

19:00

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ.

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ

0-0

31/10/15

15:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

0-0

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

07/11/15

20:30

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

0-0

07/11/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

0-0

07/11/15

13:30

25ο & 100ο ΔΗΜΟ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

07/11/15

19:15

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ

0-0

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

14/11/15

21:30

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ

0-0

14/11/15

19:00

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ.

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

0-0

14/11/15

15:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

0-0

14/11/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

0-0

Β” ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

21/11/15

19:00

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ.

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

0-0

21/11/15

15:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ

0-0

21/11/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

0-0

21/11/15

19:15

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

0-0

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

28/11/15

21:30

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

28/11/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ

0-0

28/11/15

20:30

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

0-0

28/11/15

19:00

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ.

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

0-0

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

05/12/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

0-0

05/12/15

19:15

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ

0-0

05/12/15

13:30

25ο & 100ο ΔΗΜΟ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

0-0

05/12/15

15:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

0-0

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

12/12/15

21:30

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

0-0

12/12/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

0-0

12/12/15

19:00

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ.

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

0-0

12/12/15

15:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ

0-0

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

19/12/15

13:30

25ο & 100ο ΔΗΜΟ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

0-0

19/12/15

20:30

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ

0-0

19/12/15

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

0-0

19/12/15

19:15

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

09/01/16

21:30

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ

0-0

09/01/16

19:00

ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ.

ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ

0-0

09/01/16

15:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

0-0

09/01/16

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ

0-0

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

16/01/16

13:30

ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

0-0

16/01/16

19:15

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

0-0

16/01/16

20:30

ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

16/01/16

13:30

25ο & 100ο ΔΗΜΟ

ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ

0-0

 

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων