Πρόγραμμα παμπαίδων 2015

21 Φεβρουαρίου 2015

Ξεκινάει στις 28/2/2015 το τουρνουά παμπαίδων για το έτος 2015. Η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει τις:

  • Κεραυνός Αγίου Παύλου
  • Ερμής Λαγκαδά
  • Αριστοτέλης Σταυρού
  • ΑΕ Πυλαίας 2
  • ΧΑΝΘ 2
  • ΑΡΗΣ 2
  • Πυλαία ΑΟΜ
  • Μετεωρίτες
  • Ευκαρπία
  • Δόξα Δρυμού
  • Μαχητές Πεύκων
Α” ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/02/15 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΧΑΝΘ 2 0-0
28/02/15 1:30: ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2 0-0
28/02/15   ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0-0    
28/02/15 8:45: ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΑΡΗΣ ΑΣ 2 0-0
28/02/15 3:00: ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ AOM 0-0
28/02/15 2:15: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/03/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ 0-0
07/03/15 5:00: ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ 0-0    
07/03/15 8:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ 0-0
07/03/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ 0-0
07/03/15 9:00: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 0-0
07/03/15 11:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ 2-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/03/15   ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0-0    
14/03/15 1:30: ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ 2 0-0
14/03/15 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ AOM 0-0
14/03/15 8:45: ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ 0-0
14/03/15 3:00: ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
14/03/15 11:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/03/15 8:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ 0-0
21/03/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ 0-0
21/03/15 9:00: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ 0-0
21/03/15 2:15: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ 0-0
21/03/15 3:00: ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΧΑΝΘ 2 0-0
21/03/15 5:00: ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2 0-0    
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/03/15 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ AOM 0-0
28/03/15 1:30: ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ 0-0
28/03/15 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
28/03/15 8:45: ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 0-0
28/03/15 11:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0-0    
28/03/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2-ΑΡΗΣ ΑΣ 2 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/04/15 9:00: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ 0-0
04/04/15 2:15: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ 0-0
04/04/15 3:00: ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ 0-0
04/04/15 8:45: ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΧΑΝΘ 2 0-0
04/04/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2 0-0
04/04/15 8:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0-0    
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/04/15 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0
18/04/15 1:30: ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 0-0
18/04/15 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ 0-0
18/04/15 11:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ 2-ΑΡΗΣ ΑΣ 2 0-0
18/04/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ 0-0
18/04/15 5:00: ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ AOM 0-0    
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/04/15 3:00: ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ 0-0
25/04/15 8:45: ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ 0-0
25/04/15 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΧΑΝΘ 2 0-0
25/04/15 2:15: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2 0-0
25/04/15 9:00: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0-0    
25/04/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM-ΑΡΗΣ ΑΣ 2 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/05/15 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ 0-0
02/05/15 1:30: ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ 0-0
02/05/15 11:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ 2-ΠΥΛΑΙΑΣ AOM 0-0
02/05/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 0-0
02/05/15 5:00: ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
02/05/15 8:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ 2-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/05/15 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ 0-0
09/05/15 1:30: ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ-ΧΑΝΘ 2 0-0
09/05/15 8:45: ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2 0-0
09/05/15 3:00: ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0-0    
09/05/15 2:15: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ 2 0-0
09/05/15 9:00: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ AOM 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/05/15 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ 0-0
16/05/15 11:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ 2-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ 0-0
16/05/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ 0-0
16/05/15 5:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ 0-0    
16/05/15 8:45 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ 2-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 0-0
16/05/15 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0

 

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων