Πρόγραμμα μίνι κοριτσιών 2015

21 Φεβρουαρίου 2015

Ξεκινάει στις 1/3 το τουρνού μίνι κοριτσιών. Στον όμιλό μας είναι οι ακόλουθες ομάδες

  • ΑΡΗΣ
  • Αναγέννηση Ρυσίου
  • ΧΑΝΘ
  • ΠΑΟΚ
  • Νέα Ραιδεστός
  • Ηρακλής
  • Ευκαρπία
Α” ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/03/15 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
01/03/15 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΟΚ ΑΣ 0-0
01/03/15 1:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 69-9    
01/03/15 3:00: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π.Σ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/03/15 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0
08/03/15 11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 39-7    
08/03/15 11:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ 0-0
08/03/15 3:00: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π.Σ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/15   Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 29-49    
15/03/15 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. 0-0
15/03/15 1:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π.Σ 0-0
15/03/15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/03/15 11:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΧΑΝΘ 0-0
22/03/15 3:00: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π.Σ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
22/03/15 1:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
22/03/15 11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ 51-14    
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/03/15 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π.Σ 0-0
29/03/15 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΗΣ ΑΣ 0-0
29/03/15   ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 31-58    
29/03/15 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/04/15 1:45: ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΡΗΣ ΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0
05/04/15 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0
05/04/15 3:00: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π.Σ-ΠΑΟΚ ΑΣ 0-0
05/04/15 11:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 0-0    
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/04/15 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ 0-0
19/04/15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. 0-0
19/04/15 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ 0-0
19/04/15 11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π.Σ 0-0  

 

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων