Πρόγραμμα προκορασίδων 2014

8 Φεβρουαρίου 2014

 

Α” ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

15/02/14

16:30

ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

15/02/14

17:00

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ

0-0

 

 

15/02/14

17:00

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

15/02/14

10:30

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΧΑΝΘ

0-0

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

15/03/14

18:30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ

0-0

 

 

15/03/14

16:15

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

0-0

 

 

15/03/14

 

Χ.Α.Ν.Θ.

ΧΑΝΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

 

 

15/03/14

10:30

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

22/03/14

16:30

ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

22/03/14

17:00

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΧΑΝΘ

0-0

 

 

22/03/14

17:00

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

0-0

 

 

22/03/14

16:15

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ

0-0

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

29/03/14

 

Χ.Α.Ν.Θ.

ΧΑΝΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ

0-0

 

 

29/03/14

10:30

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

0-0

 

 

29/03/14

17:00

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

29/03/14

16:15

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ

0-0

 

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

05/04/14

16:30

ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

0-0

 

 

05/04/14

17:00

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

 

 

05/04/14

16:15

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

05/04/14

18:30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ-ΧΑΝΘ

0-0

 

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

12/04/14

17:00

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ

0-0

 

 

12/04/14

17:00

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

12/04/14

10:30

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ

0-0

 

 

12/04/14

 

Χ.Α.Ν.Θ.

ΧΑΝΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

26/04/14

16:30

ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

0-0

 

 

26/04/14

16:15

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΧΑΝΘ

0-0

 

 

26/04/14

18:30

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

 

 

26/04/14

16:15

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

0-0

 

 

Β” ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ

0-0

 

 

 

 

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

 

 

 

 

Χ.Α.Ν.Θ.

ΧΑΝΘ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

0-0

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ

0-0

 

 

 

 

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

 

 

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΧΑΝΘ

0-0

 

 

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

0-0

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ

0-0

 

 

 

 

Χ.Α.Ν.Θ.

ΧΑΝΘ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

 

 

 

 

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΧΑΝΘ

0-0

 

 

 

 

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

0-0

 

 

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

 

 

 

 

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ

0-0

 

 

 

 

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

 

 

Χ.Α.Ν.Θ.

ΧΑΝΘ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ

0-0

 

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

0-0

 

 

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

0-0

 

 

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΧΑΝΘ

0-0

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ.

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ

0-0

 

 

 

 

Χ.Α.Ν.Θ.

ΧΑΝΘ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ

0-0

 

 

 

 

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

 

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων