Πρόγραμμα μίνι κοριτσιών 1ος όμιλος

8 Φεβρουαρίου 2014

MINI KOΡΙΤΣΙΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α” ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

09/03/14

16:00

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

09/03/14

15:45

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΟΚ ΑΣ

0-0

 

 

09/03/14

12:15

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

09/03/14

10:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ

0-0

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

16/03/14

14:00

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1

0-0

 

 

16/03/14

15:00

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ

0-0

 

 

16/03/14

08:30

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.

0-0

 

 

16/03/14

10:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

23/03/14

16:00

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

23/03/14

15:45

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ

0-0

 

 

23/03/14

12:15

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1

0-0

 

 

23/03/14

13:30

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ

0-0

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

30/03/14

08:30

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1

0-0

 

 

30/03/14

10:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ

0-0

 

 

30/03/14

12:15

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

30/03/14

15:00

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΑΟΚ ΑΣ

0-0

 

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

05/04/14

16:00

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1

0-0

 

 

05/04/14

15:45

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.

0-0

 

 

05/04/14

13:30

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

05/04/14

14:00

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΟΚ ΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ

0-0

 

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

13/04/14

12:15

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1

0-0

 

 

13/04/14

15:45

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

13/04/14

10:30

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1-ΠΑΟΚ ΑΣ

0-0

 

 

13/04/14

08:30

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

27/04/14

16:00

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ

0-0

 

 

27/04/14

13:30

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ

0-0

 

 

27/04/14

14:00

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΟΚ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.

0-0

 

 

27/04/14

15:00

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1

0-0

 

 

Β” ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1

0-0

 

 

 

 

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ

0-0

 

 

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.

0-0

 

 

 

 

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1

0-0

 

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-ΠΑΟΚ ΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

 

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1

0-0

 

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1

0-0

 

 

 

 

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ

0-0

 

 

 

 

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.

0-0

 

 

 

 

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1

0-0

 

 

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.

0-0

 

 

 

 

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1

0-0

 

 

 

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ

0-0

 

 

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ

0-0

 

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.

0-0

 

 

 

 

ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3

ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ

0-0

 

 

 

 

Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1

0-0

 

 

 

 

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ

0-0

 

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

 

 

ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1

0-0

 

 

 

 

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΑΟΚ ΑΣ

0-0

 

 

 

 

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ

0-0

 

 

 

MINI KOΡΙΤΣΙΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


Α” ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/02/14 10:30   ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
16/02/14 18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0    
16/02/14 17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
16/02/14 12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-0    
16/02/14 18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/02/14   Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
23/02/14 13:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
23/02/14 09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
23/02/14 23:59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
23/02/14 18:30   ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/03/14 10:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
09/03/14 18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-0    
09/03/14 17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
09/03/14 12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
09/03/14     ΧΑΝΘ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/03/14 09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
16/03/14 23:59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
16/03/14 18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
16/03/14 12:00   ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
16/03/14 13:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΧΑΝΘ 0-0    
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/03/14 10:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
23/03/14 18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
23/03/14 17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
23/03/14 13:30   ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
23/03/14   Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-0    
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/03/14 18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
30/03/14 12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
30/03/14 17:30   ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
30/03/14 23:59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΧΑΝΘ 0-0    
30/03/14 09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/04/14 10:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
06/04/14 18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
06/04/14     ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
06/04/14   Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
06/04/14 13:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/04/14 17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
13/04/14     ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
13/04/14 12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΧΑΝΘ 0-0    
13/04/14 18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
13/04/14 23:59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-0    
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/04/14 10:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
27/04/14 23:59   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
27/04/14   Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
27/04/14 13:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
27/04/14 09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
Β” ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
      ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
    Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
    ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
    ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
    ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΧΑΝΘ 0-0    
    ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
    ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-0    
    ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
      ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
    ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
    ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
    ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
      ΧΑΝΘ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-0    
    ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
    ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
      ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
    Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
    ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
    ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
      ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
    ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΧΑΝΘ 0-0    
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
    ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
      ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
    Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
    ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ 0-0    
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
    ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-0    
      ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
    ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΧΑΝΘ 0-0    
    ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0    
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α 0-0    
      ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
    Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 0-0    
    ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 0-0    
    ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-0    
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
    ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ 2 0-0    
      ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΕΝΟ-ΡΕΠΟ 0-0    
    ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α-ΧΑΝΘ 0-0    
    ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 0-0  

 

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων